Slide 1

Každý den ukažte své přednosti.

Každá žena je krásná a právě líčení podtrhne její přirozenou krásu.

Slide 2
Ve Váš výjimečný den si zasloužíte, aby vše bylo výjimečné.

Vaše líčení musí být krásné v denním i ve večerním světle, na kameře i ve fotoaparátu. Výsledkem musí být výjimečnost a odlišnost. Ve svatební den stojí za to dopřát si péči odborníka.

Slide 3
Zvýrazněte líčením
své přednosti.

Nezáleží, zda jdete do zaměstnání, na obchodní jednání či s dětmi na hřiště. Záleží na tom, abyste se cítila dobře a sebevědomě. Nikdy nevíte, koho potkáte.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

SLUŽBY, KTERÉ VÁM NABÍZÍM

FOTOMAKEUP
VEČERNÍ LÍČENÍ
SVATEBNÍ LÍČENÍ
DENNÍ LÍČENÍ

Daniela Lach Hrdličková

Vizážistka

Zaměřuji se především na líčení pro různé příležitosti, jako jsou svatby, maturitní plesy, společenské akce, ale také denní a večerní líčení či fotomakeup.

Líčení se věnuji od roku 2009, kdy jsem úspěšně absolvovala kurz Vizážista I u Asociace vizážistů a styistů České republiky a navázala jsem na něj v roce 2017 kurzem Vizážista II. V těchto kurzech jsem prošla výukou barevné typologie, denního líčení, večerního líčení, kouřového líčení, Naturel makeup, Stage makeup, Glamour makeup, Fotomakeup a makeupem na kameru. Na závěr kurzu jsem se podrobila zkoušce odborné způsobilosti, po jejímž úspěšném absolvování jsem získala osvědčení o profesní kvalifikaci, které je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.

Působím v Českém Brodě a jeho okolí, ale bude mi potěšením, přijet za vámi po celé České republice.

Těším se na setkání s vámi.

Vaše Daniela

NOVINKY